توضیحاتی در خصوص تغییر آدرس در تهران

اگر شما نیز از افرادی هستید که در جستجوی یافتن پاسخ این سوال خود هستید که آیا می توان بعد از ثبت یک شرکت در آن اعمال تغییر نمود؟ باید گفت پاسخ مثبت است. قانونگذار برای انواع تغییرات پیشبینی های لازم را در قانون تجارت و قانون ثبت شرکت ها انجام داده است.

یکی از مسائل مهمی که به کثرت با وکلا و حقوقدانان موسسه  در میان گذاشته می شود تغییر آدرس در تهران و سایر نقاط کشور است. تغییر آدرس در تهران یا هرجای دیگری به علل مختلفی ممکن است لازم باشد، این امر با تنظیم یک صورتجلسه و پس از ثبت در سامانه اینترنتی میسر می شود. نکته قابل توجه این است که اگر تغییر آدرس در حوزه ثبتی واحد اتفاق بیافتد نیاز به جا به جایی پرونده و دریافت شماره ثبت جدید ندارد ولی اگر قرار باشد تغییر آدرس در تهران انجام شود و مثلا به کرج انتقال یابد و یا به حوزه دیگر ثبتی استان تهران انتقال یابد حتما باید فیزیک پرونده منتقل شود و شماره ثبت جدید گرفته شود و در کنار آن پرونده مالیاتی تیز باید به آن منطقه انتقال یابد. ناگفته نماند که تغییر آدرس در تهران از طریق شخص خودتان یا وکیل انجام شود ولی توصیه اکید می شود که قبل از اعمال تغییر با وکیل خبره مشورت کنید.

برای آگاهی از نحوه انجام تغییر آدرس در تهران و هر نقطه از ایران می توانید همه روزه از ساعت 9 الی 21 با کارشناسان موسسه حقوقی ثبت شرکت بین الملل پایش تماس حاصل نمایید.