لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در تهران
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران ثبت شرکت سهامی خاص در تهران ثبت شرکت سهامی عام در تهران ثبت شرکت تضامنی در تهران ثبت شرکت تعاونی در تهران ثبت شرکت دانش بنیان در تهران
ثبت شرکتهای تخصصی در تهران
ثبت شرکت بازرگانی در تهران ثبت شرکت عمرانی - ساختمانی در تهران ثبت شرکت گردشگری در تهران ثبت شرکت معماری در تهران ثبت شرکت خدمانی در تهران ثبت شرکت تولیدی صنعتی در تهران
ثبت تغییرات شرکت در تهران
ثبت تغییرات شرکت در تهران ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در تهران ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در تهران تغییر آدرس شرکت در تهران تغییر نام شرکت در تهران ورود و خروج شریک در تهران نقل و انتقال سهام شرکت در تهران
تماس با ما

اخذ رتبه پیمانکاری در تهران


هیئت وزیران آئین نامه ای که در تاریخ 81.12.11 به تصویب رسانده اند منوط بر چگونگی صدور و اخذ رتبه پیمانکاران و ابلاغ آن به کمیته فنی تشخیص صلاحیت ، قوانین صدور برگه تشخیص صلاحیت پیمانکاران متحول گردید .

در صورتی که شخص حقیقی و یا حقوقی بخواهد در مناقصات پیمانکاری سراسر کشور شرکت کند الزاما باید از سازمان برنامه بودجه کشور یا استان ، موفق به دریافت صلاحیت پیمانکار می شود . از آن جا که سازمان مذکور در سال 1386 منحل اعلام گردید , تمامی مراحل صدور رتبه های پایه ی 5 و 4 و 3 به استانداری ها, معاونت فنی و عمرانی و صدور رتبه های 1و2 به معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری واگذار گردید.

شرکت هایی که درخواست تشخیص صلاحیت خود را به همراه مدارک مورد نیاز به معاونت فنی و عمرانی استانداری ها و یا معاونت راهبردی اعلام می دارند, پس از طی مراحل بررسی و تشخیص مجوز خود را دریافت و می توانند در تمام مناقصات پیمانکاری بسته به میزان ظرفیت خالی شرکت خود شرکت نمایند.

جهت ثبت شرکت در تهران می توانید از مشاوران و کارشناسان وکیل ثبت شرکتها اقدام به ثبت نمایید.

مدارک  مورد نیاز جهت اخذ رتبه ی پیمانکاری در تهران

  • الف) مدارک ثبتی شرکت سهامی خاص اعم از اساسنامه،اظهارنامه،روزنامه ی رسمی،تاسیس و تغییرات ارائه گردد.

ب)مدارک ثبتی شرکت با مسئولیت محدود اعم از اساسنامه،تقاضانامه،شرکت نامه،روزنامه رسمی،تاسیس و تغییرات ارائه گردد.

  •  اصل سند مالکیت یا اجاره نامه رسمی از دفتر مرکزی شرکت مطابق روزنامه رسمی شرکت ارائه گردد.
  • رونوشت شناسنامه همه ی سهامداران و اعضای هیئت مدیره و رونوشت کارت ملی آن ها ارائه گردد.
  • رونوشت برابر اصل شده مدارک تحصیلی اعضای امتیازآور شرکت ارائه گردد.
     

مراحل اخذ رتبه پیمانکار در تهران

مراحل اخذ رتبه پیمانکار در تهران را بطور خلاصه در زیر می آوریم : 

دریافت پوشه مخصوص تشخیص صلاحیت  از انجمن های صنفی پیمانکاران

انتقال دادن درخواست رتبه مورد تقاضا, مخاطب این نامه که در سربرگ شرکت می باشد باید معاونت فنی عمرانی استانداری محل ثبت شرکت باشد.

هر شرکتی که در هر استانی ثبت می شود در همان شهر تشخیص صلاحیت خود باید اقدام نماید به عنوان مثال نباید شرکتهایی که در تهران ثبت شده اند در سمنان یا شهر دیگری درخواست تشخیص صلاحیت نمایند .

مدارک شرکت شامل روزنامه تاسیس شرکت, اساسنامه, تقاضانامه و شرکت نامه یا اظهارنامه ثبت شرکت ارائه دهید

مدارک شناسایی تمام سهامداران و امضای هیئت مدیره شرکت شامل کپی از شناسنامه و کارت ملی و کارت پایان خدمت ارائه دهید.

ارائه اسناد محل شرکت شامل اجاره نامه یا کپی سند مالکیت

کد اقتصادی شرکت را ارائه دهید

ارائه مدارک مهندسی شرکت شامل یک نفر مهندس با 3 سال سابقه بیمه و یک نفر مهندس بدون سابقه که میزان سابقه مهندسین شرکت هرچه بالاتر باشد امتیاز مهندسی شرکت افزایش یافته و در موقعی که شرکت جهت تشخیص صلاحیت پایه 4و یا بالاتر اقدام میکند نیاز کمتری نسبت به تأمین امتیاز پرسنلی یا هیئت مدیره شرکت می باشد.

جهت مطالعه بیشتر در مورد مراحل ثبت شرکت در تهران می توانید به مقاله آن مراجعه نمایید

در صورتی که درخواست جهت اخذ رتبه 4 و 3 و 2 و 1 انجام می شود در کنار 7 مورد فوق 2 مورد دیگر نیز می بایست قرار گیرد که شامل:

  1. ارائه کپی قراردادها و مفاصاحساب آنها
  2. ارائه آخرین اظهارنامه مالیاتی شرکت (رونوشت برابر اصل)

پس از تکمیل مدارک فوق و ارائه آن به معاونت مربوطه حدود 45 روز زمان لازم است تا مراحل بررسی و کارشناسی و صدور صلاحیت به پایان برسد.

ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

اخذ رتبه پیمانکاری در تهران

هیئت وزیران آئین نامه ای که در تاریخ 81.12.11 به تصویب رسانده اند منوط بر چگونگی صدور و اخذ رتبه پیمانکاران و ابلاغ آن به کمیته فنی تشخیص صلاحیت ، قوانین صدور برگه تشخیص صلاحیت پیمانکاران متحول گردید

رتبه بندی شرکت ها در تهران

رتبه بندی یا همان گرید معیاری می باشد که با عنایت به نظام نامه محول کار به وسیله ی نظام های اجرایی ذیربط، شایستگی شرکت ها در تهران جهت انجام طرح ها و مناقصه ها با توجه به سابقه ی کاری اعضا و قوه ی فنی تیم آن مورد بررسی واقع می شود.

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟