لوگو سفید ایلیا
ثبت شرکت در تهران
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران ثبت شرکت سهامی خاص در تهران ثبت شرکت سهامی عام در تهران ثبت شرکت تضامنی در تهران ثبت شرکت تعاونی در تهران ثبت شرکت دانش بنیان در تهران
ثبت شرکتهای تخصصی در تهران
ثبت شرکت بازرگانی در تهران ثبت شرکت عمرانی - ساختمانی در تهران ثبت شرکت گردشگری در تهران ثبت شرکت معماری در تهران ثبت شرکت خدمانی در تهران ثبت شرکت تولیدی صنعتی در تهران
ثبت تغییرات شرکت در تهران
ثبت تغییرات شرکت در تهران ثبت تغییرات شرکت با مسئولیت محدود در تهران ثبت تغییرات شرکت سهامی خاص در تهران تغییر آدرس شرکت در تهران تغییر نام شرکت در تهران ورود و خروج شریک در تهران نقل و انتقال سهام شرکت در تهران
تماس با ما

ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی در تهران


روزنامه ی رسمی کشور در تهران به عنوان جایگاه اطلاعات و قانون و مقررات کشور، عضو عمده و قانونی اطلاع رسانی حقوقی شمرده می شود.

روزنامه رسمی کشور وظیفه ها و اختیارهایی را دربردارد که به شرح ذیل می باشد :  بعضی از آگهی های قانونی قضایی مانند  آگهی های مربوط به تاسیس و راه اندازی و ثبت شرکت ها و علامت های تجاری را چاپ و نشر می کند. با عنایت  به ماده 6 آیین نامه  قانون تجارت وزارت دادگستری  و ماده ی 197 قانون تجارت در طی مدت زمان  یک ماه از تاریخ ثبت شرکت، بایستی چکیده ی شرکت نامه و پیوست های آن به وسیله موسسه ثبت در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران و یکی از روزنامه های کثیر الانتشار مقر اصلی شرکت با تقبل نمودن هزینه ها به وسیله  خود شرکت چاپ و منتشر گردد.

به همین منظور به ثبت رساندن شرکت در قوه ی قضاییه ضروری و الزامی می باشد  تا بعد  از انجام  مرحله های  ثبت و کامل نمودن  مدارک و اخذ کد ثبتی شرکت به منظور قید  آگهی در روزنامه ی رسمی مبادرت کنید.

روش های ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی در تهران

درخواست کنندگان به منظور  ثبت آگهی در روزنامه رسمی، بایستی  بعد  از انجام دادن  مرحله های  قانونی وبعد از به  ثبت رساندن آگهی خود در اداره های ثبت، با رجوع نمودن به پایگاه  روزنامه رسمی کشور به نشانی  http://rrk.ir به منظور  ثبت آگهی در روزنامه رسمی مبادرت کنند .در خصوص همین امر  مرحله های  ذیل بایستی  صورت بگیرد:

 1. بعد از رجوع  به وبگاه در سمت چپ سایت در قسمت ثبت نام کاربر جدید کلیک نمایید.
 2. بعد از آن شماره موبایل را به منظور دریافت نمودن  پیامک  و آدرس و کدپستی را به منظور  اخذ رونوشت کاغذی روزنامه  قید  نمایید .
 3. بعد از تایید نمودن اطلاعات و با با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور به صفحه کاربری خود وارد شوید.
 4. با وارد شدن به صفحه شخصی من، با کلیک نمودن بر روی قسمت هزینه آگهی ، شماره الکترونیکی  18 رقمی را وارد کنید و با وارد نمودن رمز دوم اطلاعات بانکی خود را قید نمایید. (هزینه ی  چاپ و انتشار آگهی تنها  به شکل اینترنتی قابل پرداخت می باشد).
 5. با پرداخت نمودن هزینه ی آگهی شماره پیگیری به شما اعطا می گردد و شما قادر می باشید موقعیت  ثبت آگهی خود را در روزنامه به وسیله  همین سامانه رد جویی نمایید.

وضعیت  آگهی قادر می باشد یکی از حالت های ذیل را داشته باشد :

 1. دریافت شده از ثبت
 2. آماده ارسال به چاپ
 3. در حال انتشار امضا نشده
 4. انتشار یافته امضا نشده
 5. انتشار یافته امضا شده (یعنی آگهی چاپ شده است).

با سپری و طی  5 روز کاری آگهی شما در پورتال روزنامه رسمی کشور چاپ ومنتشر می شود و رونوشت الکترونیکی ارزشمند  آن قابل اخذ می باشد .هم چنین قادر می باشید  فایل PDF آن را  از قسمت رد جویی آگهی دانلود نمایید.

وقتی که در روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران تاسیس شرکت آگهی می شود ،آخرین قدم  به منظور ثبت یک شرکت سپری  شده  است که بایستی بعد  از تشکیل و راه اندازی شرکت  به منظور انتخاب نمودن  حوزه مالیاتی و تشکیل شدن  پرونده دارایی،تهیه و تدوین  دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و دریافت  کد اقتصادی مبادرت کنید.

شایان ذکر است که علاوه بر ثبت و آگهی عمومی فعالیت تجاری که در ابتدای مسئله انجام می شودتصمیم های مجمع عمومی در رابطه با  تغییرات سرمایه،ابطال  شرکت و چگونگی  تصفیه آن هم  بایستی  در مرجع ثبت و روزنامه رسمی،ثبت گردد و چاپ و منتشر شود.

وظایف روزنامه ی رسمی

دیگر وظیفه های  وظایف روزنامه ی رسمی به شرح ذیل می باشد:

 1.  تمامی مقررات و قوانین و مصوبه های  مجلس،نظام  نامه ها و مصوبه های  هیات دولت، آراء وحدت رویه وزارت خانه  عالی کشور و وزارت خانه دادگستر اداری را چاپ و منتشر می کند.
 2. محتوای  حکم قطعی در رابطه با اعتراض به علامت ثبت شده مطابق تبصره ماده 11 قانون فعالیت گروه ها  و جمعیت ها و ...مصوب 1/4/1310 را چاپ و منتشر می کند.
 3. آگهی دعوت هیئت بدهکاران موضوع ماده 25 قانون موسسه تصفیه کارهای  ورشکستگی مصوب 24/4/1328 را چاپ و منتشر می کند.
 4. تشکیل یا ابطال هر نوع شرکت را که مطابق مقررات و  قوانین موضوعه در موسسه ثبت شرکت ها به ثبت رسیده باشد را در ج می نمایند .
 5.  اعلان لازم به دارنده مجهول سند تجاری برابر مواد 324 و 327 قانون تجارت را چاپ و منتشر می کنند.
 6. چکیده  نامه شرکت خارجی یا شعبه آن را بعد از ثبت مطابق ماده 20 آیین نامه  اجراء قانون ثبت شرکت ها مصوب 2/3/1310 را چاپ و منشر می کند.
ارائه دهنده خدمات جامع ثبتی، حقوقی و اداری
ما در هر زمان کنار شما هستیم.

مجتمع ایلیا با دارا بودن دپارتمان های مجزا و با برخورداری از مشاوران برتر ثبتی و حقوقی درراستای ارائه ی خدمات با اقل هزینه ها و در کوتاه ترین زمان ممکن تلاش می نماید

ثبت آگهی شرکت در روزنامه ی رسمی در تهران

روزنامه ی رسمی کشور در تهران به عنوان جایگاه اطلاعات و قانون و مقررات کشور، عضو عمده و قانونی اطلاع رسانی حقوقی شمرده می شود.

ثبت آگهی تغییرات شرکت

شیوه ثبت آگهی تغییرات شركت­ها و مؤسسات غیر تجاری دارای تابعیت ایرانی و یا خارجی در دفتر ثبت شركت­ها و دریافت امضاء از مدیران و صاحبان سهام آنان.

جواز تاسیس چیست ؟

به تایید اولیه ای که به اشخاص حقوقی و یا حقیقی به منظور فعالیت و یا سرمایه گذاری در عرصه به خصوصی اعطا می گردد جواز تاسیس گفته می شود

شرایط انتخاب بازرس شرکت در تهران

یکی از اقدامات مهم و ضروری در شرکت های عام و شرکت های خاص انتخاب بازرس است

مشاوره آنی
فرم ارسال نظر و سوال

پاسخ دادن به :

ارسال با تشکر از ارسال نظر . پس از تایید نظر شما درج خواهد شد
در فرم پر شده خطاهایی وجود دارد. لطفا آنها را بررسی کنید.
اعتبارسنجی فرم موفق بود!

جهت مشاوره رایگان کی با شما تماس بگیریم ؟